درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید...!

خانم مریم زینلی عضو رسمی آکادمی فی اروپا و هارمونی کانادا در لاین آرایش دائم، عضو رسمی آکادمی مای لمینیشن در لاین لیفت مژه و ابرو و عضو آکادمی Cc brow روسیه در لاین حنا ابرو هستند.
بیش از ۱۳سال سابقه کار و ۱۰سال به صورت حرفه ای مشغول ارائه سرویس به زیبا جویان علاقه مند می‌باشد. آغاز کاری حرفه ایشان از ۲۰سالگی بدون هیچ پشتوانه مالی و احساسی بود و با تمام سختی ها و موانع زیاد و شکست ها از این علاقه منصرف نشده و ادامه دادند.به طور تصادفی از طریق اقوام نزدیک با حرفه ارایش دائم و ابزار کار آشنا شدند و این تخصص را به صورت جدی به عنوان هدف اصلی قرار دادند.
اولیت اصلی مسیر خود را پیگیری زیاد نوین ترین روش ها، تمرین و تکرار و شرکت در دوره های مختلف و تمرکز بر یادگیری قرار داده اند.

2درباره ما مریم زینلی
ما مریم زینلی
هدف ما

خانم مریم زینلی عوامل اصلی رشد خود را استمرار و افزایش مهارت میدانند و صرفا برای درآمدزایی عاشق این حرفه نشدند.
از این رو خود را ابزاری برای رشد زنان خود ساخته میدانند و تمام تلاش و هدف کنونی ایشان کارآفرینی و درامد زایی برای زنان علاقه مند است و به دلیل سختی و دشواری های فراوان در این راه ،تمام هدف را هموار کردن این مسیر برای دیگران میدانند.
چرا که معتقدن زنان، نیرویشان به زور بازو آنها نیست، که صددرصد به وسعت افکار آنهاست. موفقیت در این راه قطعا تلاش و همت میطلبد و اما درنهایت مسیر سبز و روشنی انتظار آنها را میکشد.

توصیه ما به شما

توصیه ایشان به زیبا جویانی که به دنبال خدمات با کیفیت و به روز هستند مراجعه به متخصصانی همچون مرکز مریم زینلی که یک یا چند حرفه وابسته به هم را سرویس دهی می‌کنند میباشد. چرا که به صورت کاملا متبحرانه و فوق تخصصی دریافت خدمات دارید و صدردصد نظر و رضایت شما جلب خواهد شد.
تاکید ایشان به زنان علاقه‌مند با درآمد زایی انتخاب این حرفه می‌باشد چرا که ملکه تمام لاین های زیبایی محسوب می‌شود و با کمترین زمان نسبت به سایر لاین های زیبایی درآمد مناسبی خواهد داشت. همچنین با مواد شیمیایی مواجه نیستید که سلامتی خودتان طی سالها به خطر بی افتد، ریاست کار با شخص شماست و شما تعیین میکنید چه زمانی مشغول شوید.
کیفیت کلیه خدمات آکادمی زیبایی آموزشی مریم زینلی کاملا با سبکهایی که تا به امروز تجربه کردید و دیده و شنیده اید متفاوت است چرا که بهترین و گرانترین متریال و مواد برای زیبا جویان استفاده می‌شود.

1درباره ما مریم زینلی